O pohár Sklípku 10.ročník

Comments Off Zařazeno do: NezařazenéOndra T. publikováno 19:02

ukořistil Jarda Flašar – gratulace!

Na druhém místě skončil Petr Tázlar, třetí místo získal Jarda Štefan…

Poř. Jméno Rtg Klub Body S-B
1 Flasar Jaroslav 2048 Tj Jiskra Horice V Podkrkonosi 11,5 67,25
2 Tazlar Petr 2238 Sk Ad Jicin 11,5 63,50
3 Stefan Jaroslav 1917 Tj Jiskra Horice V Podkrkonosi 9,5 49,75
4 Safarik Jakub 2174 Tj Slavia Hradec Kralove 9,0 45,25
5 Trojan Ondrej 1839 Tj Spartak Vrchlabi 8,5 43,25
6 Pokorny Jan 1916 Sk Usti Nad Orlici, Z.S. 8,0 35,50
7 Tejkal Lubomir 1967 Tj Spartak Vrchlabi 7,0 30,75
8 Safarik Kamil 1798 Tj Jiskra Horice V Podkrkonosi 6,5 28,00
9 Rigo Vit 1773 Tj Spartak Vrchlabi 6,0 25,50
10 Repa Vaclav 1613 Sk Praha 4 6,0 20,50
11 Kobrle Karel 1643 Tj Nova Paka 3,5 9,25
12 Pipek Petr 1546 Sk Sobotka 2009, O.S. 3,0 7,00
13 Machek Josef 1495 Tj Nova Paka 1,0 0,00
14 Safarik Radim 1514 Tj Spartak Vrchlabi 0,0 0,00

Turnaj proběhl v příjemné atmosféře, jediným haló bylo, když Honza Pokorný těžko zkousával, že mi sežral návnadu s patem v ruplé pozici, ale nešlo o nic zásadního, jenom náročné emoce ;)

Největší rozruch jsem asi způsobil já z pozice rozhodčího – myslím, že Kuba Šafařík s Hoznou Pokorným se během partie tak vehementně a hlasitě domlouvali, že budou něco dělat a bude “p…l”, čímž dost začali rušit ostatní, tak jsem jim v zájmu utišení hrací místnosti řekl, aby nerušili a sex si domlouvali až po partii – no, tím jsem tu místnost úplně neutišil… :-)

(mj. nejspíš se domlouvali, že půjdou po turnaji na panáka a bude “sranda”)

:-)

pro úplnost – zde jsou výsledky jednotlivých kol (remis mi Swiss manager píše jako 1-1)

Kolo 1
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
1 Safarik Jakub 2174 1  –  0 Repa Vaclav 1613 14
2 Safarik Kamil 1798 1  –  0 Pipek Petr 1546 13
3 Safarik Radim 1514 0  –  1 Machek Josef 1495 12
4 Tejkal Lubomir 1967 1  –  1 Kobrle Karel 1643 11
5 Trojan Ondrej 1839 1  –  0 Rigo Vit 1773 10
6 Pokorny Jan 1916 0  –  1 Tazlar Petr 2238 9
7 Flasar Jaroslav 2048 1  –  1 Stefan Jaroslav 1917 8
Kolo 2
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
14 Repa Vaclav 1613 0  –  1 Stefan Jaroslav 1917 8
9 Tazlar Petr 2238 0  –  1 Flasar Jaroslav 2048 7
10 Rigo Vit 1773 1  –  1 Pokorny Jan 1916 6
11 Kobrle Karel 1643 0  –  1 Trojan Ondrej 1839 5
12 Machek Josef 1495 0  –  1 Tejkal Lubomir 1967 4
13 Pipek Petr 1546 1  –  0 Safarik Radim 1514 3
1 Safarik Jakub 2174 1  –  1 Safarik Kamil 1798 2
Kolo 3
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
2 Safarik Kamil 1798 1  –  0 Repa Vaclav 1613 14
3 Safarik Radim 1514 0  –  1 Safarik Jakub 2174 1
4 Tejkal Lubomir 1967 1  –  0 Pipek Petr 1546 13
5 Trojan Ondrej 1839 1  –  0 Machek Josef 1495 12
6 Pokorny Jan 1916 1  –  0 Kobrle Karel 1643 11
7 Flasar Jaroslav 2048 1  –  0 Rigo Vit 1773 10
8 Stefan Jaroslav 1917 0  –  1 Tazlar Petr 2238 9
Kolo 4
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
14 Repa Vaclav 1613 0  –  1 Tazlar Petr 2238 9
10 Rigo Vit 1773 1  –  0 Stefan Jaroslav 1917 8
11 Kobrle Karel 1643 0  –  1 Flasar Jaroslav 2048 7
12 Machek Josef 1495 0  –  1 Pokorny Jan 1916 6
13 Pipek Petr 1546 1  –  1 Trojan Ondrej 1839 5
1 Safarik Jakub 2174 1  –  0 Tejkal Lubomir 1967 4
2 Safarik Kamil 1798 1  –  0 Safarik Radim 1514 3
Kolo 5
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
3 Safarik Radim 1514 0  –  1 Repa Vaclav 1613 14
4 Tejkal Lubomir 1967 1  –  0 Safarik Kamil 1798 2
5 Trojan Ondrej 1839 1  –  0 Safarik Jakub 2174 1
6 Pokorny Jan 1916 1  –  0 Pipek Petr 1546 13
7 Flasar Jaroslav 2048 1  –  0 Machek Josef 1495 12
8 Stefan Jaroslav 1917 1  –  0 Kobrle Karel 1643 11
9 Tazlar Petr 2238 1  –  0 Rigo Vit 1773 10
Kolo 6
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
14 Repa Vaclav 1613 1  –  0 Rigo Vit 1773 10
11 Kobrle Karel 1643 0  –  1 Tazlar Petr 2238 9
12 Machek Josef 1495 0  –  1 Stefan Jaroslav 1917 8
13 Pipek Petr 1546 0  –  1 Flasar Jaroslav 2048 7
1 Safarik Jakub 2174 1  –  0 Pokorny Jan 1916 6
2 Safarik Kamil 1798 0  –  1 Trojan Ondrej 1839 5
3 Safarik Radim 1514 0  –  1 Tejkal Lubomir 1967 4
Kolo 7
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
4 Tejkal Lubomir 1967 0  –  1 Repa Vaclav 1613 14
5 Trojan Ondrej 1839 1  –  0 Safarik Radim 1514 3
6 Pokorny Jan 1916 1  –  0 Safarik Kamil 1798 2
7 Flasar Jaroslav 2048 1  –  0 Safarik Jakub 2174 1
8 Stefan Jaroslav 1917 1  –  0 Pipek Petr 1546 13
9 Tazlar Petr 2238 1  –  0 Machek Josef 1495 12
10 Rigo Vit 1773 1  –  0 Kobrle Karel 1643 11
Kolo 8
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
14 Repa Vaclav 1613 1  –  0 Kobrle Karel 1643 11
12 Machek Josef 1495 0  –  1 Rigo Vit 1773 10
13 Pipek Petr 1546 0  –  1 Tazlar Petr 2238 9
1 Safarik Jakub 2174 1  –  1 Stefan Jaroslav 1917 8
2 Safarik Kamil 1798 1  –  1 Flasar Jaroslav 2048 7
3 Safarik Radim 1514 0  –  1 Pokorny Jan 1916 6
4 Tejkal Lubomir 1967 1  –  0 Trojan Ondrej 1839 5
Kolo 9
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
5 Trojan Ondrej 1839 1  –  0 Repa Vaclav 1613 14
6 Pokorny Jan 1916 1  –  1 Tejkal Lubomir 1967 4
7 Flasar Jaroslav 2048 1  –  0 Safarik Radim 1514 3
8 Stefan Jaroslav 1917 1  –  0 Safarik Kamil 1798 2
9 Tazlar Petr 2238 1  –  1 Safarik Jakub 2174 1
10 Rigo Vit 1773 1  –  0 Pipek Petr 1546 13
11 Kobrle Karel 1643 1  –  0 Machek Josef 1495 12
Kolo 10
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
14 Repa Vaclav 1613 1  –  0 Machek Josef 1495 12
13 Pipek Petr 1546 1  –  1 Kobrle Karel 1643 11
1 Safarik Jakub 2174 1  –  1 Rigo Vit 1773 10
2 Safarik Kamil 1798 0  –  1 Tazlar Petr 2238 9
3 Safarik Radim 1514 0  –  1 Stefan Jaroslav 1917 8
4 Tejkal Lubomir 1967 0  –  1 Flasar Jaroslav 2048 7
5 Trojan Ondrej 1839 1  –  1 Pokorny Jan 1916 6
Kolo 11
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
6 Pokorny Jan 1916 1  –  0 Repa Vaclav 1613 14
7 Flasar Jaroslav 2048 1  –  1 Trojan Ondrej 1839 5
8 Stefan Jaroslav 1917 1  –  0 Tejkal Lubomir 1967 4
9 Tazlar Petr 2238 1  –  0 Safarik Radim 1514 3
10 Rigo Vit 1773 0  –  1 Safarik Kamil 1798 2
11 Kobrle Karel 1643 0  –  1 Safarik Jakub 2174 1
12 Machek Josef 1495 0  –  1 Pipek Petr 1546 13
Kolo 12
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
14 Repa Vaclav 1613 1  –  0 Pipek Petr 1546 13
1 Safarik Jakub 2174 1  –  0 Machek Josef 1495 12
2 Safarik Kamil 1798 1  –  1 Kobrle Karel 1643 11
3 Safarik Radim 1514 0  –  1 Rigo Vit 1773 10
4 Tejkal Lubomir 1967 0  –  1 Tazlar Petr 2238 9
5 Trojan Ondrej 1839 0  –  1 Stefan Jaroslav 1917 8
6 Pokorny Jan 1916 0  –  1 Flasar Jaroslav 2048 7
Kolo 13
St.č. Jméno Rtg Výs. Jméno Rtg St.č.
7 Flasar Jaroslav 2048 1  –  0 Repa Vaclav 1613 14
8 Stefan Jaroslav 1917 1  –  1 Pokorny Jan 1916 6
9 Tazlar Petr 2238 1  –  0 Trojan Ondrej 1839 5
10 Rigo Vit 1773 0  –  1 Tejkal Lubomir 1967 4
11 Kobrle Karel 1643 1  –  0 Safarik Radim 1514 3
12 Machek Josef 1495 0  –  1 Safarik Kamil 1798 2
13 Pipek Petr 1546 0  –  1 Safarik Jakub 2174 1

tak se těším znovu za rok, ideálně za daleko hojnější účasti ;)

 

 

 

Žádný komentář

Zatím žádné komentáře k článku.
RSS sledujte komentáře k tomuto článku Komentáře jsou uzavřeny.


© 2012 Spartak Vrchlabí - Šachový oddíl -- Poháněno WordPress